РОБОТИ З ДЕРЕВАМИ

Однією із послуг, які надає наша компанія, є кронування дерев. Процедура полягає в обрізанні сухих гілок і наданні кроні потрібної форми. Наші фахівці – арбористи, використовують найкраще сучасне альпіністське спорядження і спецтехніку, а багатий досвід і високий професіоналізм допомагають їм максимально знизити ймовірність пошкодження зелених насаджень.


Вартість кронування дерев залежить не тільки від обсягу передбачуваних робіт на об'єкті, але і від стану і породи дерева, а також від побажань і вимог замовника. Але в кожному конкретному випадку, будь то санітарна обрізка сухих гілок або інші роботи, ми розробляємо індивідуальне рішення, вибираючи оптимальний спосіб і дотримуючись принципів забезпечення безпеки прилеглих будівель і повного збереження життєздатності рослин.
 

Важливо, щоб послуга з санітарної обрізки дерев надавалася  професіоналами, інакше дереву буде завдано непоправної шкоди, яка може призвести до його загибелі. 
Наші фахівці надають послуги з санітарної обрізки гілок на висоті та кронування в Києві і Київській області. При цьому арбористи нашої компанії використовують методи підйому, що не завдають шкоди дереву.

 

Видалення дерев
Високі та старі дерева можуть стати джерелом проблем і навіть небезпеки. Старе нахилене дерево під дією природних чинників може упасти на будівлю, може стати причиною руйнування або пошкодження будівель і комунікацій, травм і навіть загибелі людей і тварин. Особливу небезпеку становлять дерева з нахилом стовбура більше 30 градусів. Аварійні дерева потрібно видаляти якомога швидше. Вирубці підлягають гнилі і безнадійно хворі дерева. Так, одне перенаселене паразитами дерево може «заразити» всі інші.

 

Розрізняють такі основні способи видалення дерев: 
Видалення дерева цілим з  відтяжкою
При відсутності у дерева нахилу в потрібну сторону для видалення його цілим використовують відтяжку.
Єдина умова: в стороні напрямку падіння дерева не повинно знаходитися матеріальних цінностей.
Технологія: арборист піднімається на дерево, попутно обпилюючи гілки (якщо це необхідно) до певного рівня, де закріплює відтяжку. З боку напрямку падіння випилюється клин, після чого із зворотного боку проводиться допил, а зусилля задається за допомогою відтягнення або поліспаста.


Видалення дерева частинами
Може виконуватися в обмеженому просторі.
Технологія: при такому способі видалення арборист піднімається на дерево, обпилюючи гілки, які згодом утворюють своєрідну подушку навколо стовбура. Потім видаляє верхівку дерева - завішуючи або у вільному падінні (якщо дозволяє навколишнє оточення). Після чого при спуску здійснює спил дерева невеликими фрагментами (0,5-1 м), скидаючи їх у подушку з гілок. 

 

Видалення дерева з завішуванням частин
Даний спосіб найбільш дорогий, небезпечний і трудомісткий на відміну від інших. При цьому його можна застосовувати при будь-якій навколишній обстановці, в сильно обмеженому просторі і безпосередній близькості від проводів, будівель та інших споруд.
Технологія: Щоб спиляти дерево, альпініст піднімається, обпилюючи невеликі гілки. Піднявшись нагору, він приступає до завішування великих гілок, які залишились. Після цього видаляється верхівка. Здійснюючи спуск, арборист пиляє стовбур невеликими фрагментами, які опускаються вниз на мотузці.

Видалення аварійних дерев вимагає наявності своєрідних інструментів, знань і навичок, тому радимо звертатись до нашої компанії, яка професійно виконає всі роботи по видаленню дерев.

© 2023 Послуги промислового альпінізму «Альпсервіс Україна». Сайт создан на Wix.com

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle